Молитовний рух стає всесвітнім флешмобом UNITE 714

Церкви, лідери та організації всього світу об’єднуються у молитовний рух UNITE 71, повідомляє  ПокликМедіа. До такого флешмобу почала долучатись і Україна.

“Одним голосом. Двічі на день” – таким гаслом організатори заликають кожну віруючу людину стати частиною всесвітнього молитовного руху, приєднавшись до молитви щоденно двічі на добу о 7:14 вранці і ввечері.

Чому 7:14? 

Організатори основою для молитви взяли місце з Писання з книги 2-е Хронік 7:14:

“І впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім’я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім’я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!” .

Тому й час для ранкової та вечірної молитви вибрали не випадково, а саме о 7:14, щоб нагадувати про вищезгаданий вірш з Біблії.

Як виникла ідея  UNITE714 

19 березня 2020 року під час історичної онлайн-розмови 25 пасторів та лідерів різноманітних служінь, напрямків та країн ініціювали флешмоб у відповідь на зростаючу загрозу всесвітнього колапсу через пандемію, яку викликав COVID-19.

Всі вони відчули покликання від Бога об’єднатись, активізувати поширення Божого Слова та постійно перебувати в молитві за зникнення вірусу та пробудження всієї планети.

Після цього була створена стратегічна, душпастирська команда, яка розвиватиме та направлятиме цю молитовну ініціативу.  В її складі – Кріс Ходжес, Стів Робінсон, Діно Ріццо та Джеймс Лафон. Те, що почалося невеличкою групою лідерів, перетворилося на міжнародний рух, який об’єднує тисячі церков та мільйони людей по всьому світу.

Вдень та ввечері в однаковий час у всьому світі люди моляться за складну ситуацію, що склалася в світі, за зцілення від Covid-19 хворих, за спасіння націй та втішення для всіх мешканців Землі.

На сайті щотижня викладаються тези для молитви, які перекладаються на різні мови. Так, вже доступні матеріали за квітень, що перекладені на 22 мови. Також можна переглянути відеопослання пасторів зі всього світу зі словами підбадьорення.

Як стати частиною руху? 

Пастори помісних церков щонеділі закликают прихожан до молитви, а також кожен віруючий може молитись самостійно – щоденно о 7:14 – зранку та ввечері, приєднавшись до багатьох інших людей.

Ресурси

Пастори споряджують членів церкви онлайн-ресурсами та щотижневими молитвами, які є доступними на сайті www.unite714.com

Кожен індивідуально долучається  до молитовного руху, натиснувши кнопку ПРИЄДНАТИСЬ, та заповнює невеличку форму.  Далі – переглядає щотижневі молитви та стає учасником флешмобу.

Пастори зі всього світу вже запрошують інших служителів та лідерів долучатись до руху. Вони діляться на своїх ресурсах молитвами з друзями та знайомими.

Слідкувати за рухом можна і на сторінках у Фейсбук та Інстаграм.

На сайті руху в живому часі можна спостерігати, як люди приєднуються до молитви. Так, була створена інтерективна мапа. Як тільки на сайті приєднується новий учасник, з’являється нова відмітка на мапі, позначаючи країну, звідки прийшов запит.

На сайті можна скачати тематичні матеріали – картинки з логотипами та місцями з Писанням різними мовами у стилістиці руху.

Нагадаємо, що в 2015 році країна молитовно вже об’єднувалась заради Божого втручання у складні перепетії життя нації. Так, з березня 2015 року по всій країні ми спостерігали Молитовні зібрання – віче  – на центральних вулицях українських міст. Цей флешмоб прокотився багатьма населеними пунктами країни та об’єднав велику кількість людей.

З початком пандемії на сайті Почує Кожен та в соціальних мережах постійно додаются матеріали, які спонукають до молитов за країну, місто, людей, за лікарів тощо.

Ви можете знайти матеріали на теми: “Божий захист у часи смутку”, “Боже, навчи нас молитись”, а також тематичні фотоальбоми з картинками на різноманітні теми. Ще більше матеріалів на тему молитви та віри можна знайти на сайті Асоціації ПОКЛИК.

Джерело: www.unite714.com