“Повернуть зо злих своїх доріг”. 27 серпня у Рівному відбудеться 4-й ефір молитви ЗА ТЕБЕ

27 серпня о 21:00 служителі Української Церкви Християн Віри Євангельської знову молитимуться разом за потреби людей.

Цього разу служителі відвідають Рівненщину. Загалом, у планах проводити подібні молитви у всіх регіонах України, щоб надалі потреби передавати священнослужителям на місцях, які зможуть підтримувати людей з їхніх областей і надалі.

Молитись цього разу планують старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, перший заступник старшого єпископа Анатолій Козачок  та старший пресвітер Рівненського обласного об’єднання УЦХВЄ Олександр Коток. Модерує захід – директор Асоціації ПОКЛИК, партнер ініціативи,  Анатолій Кушнір.

Ефіри пройдуть на сторінці у фейсбук та YouTube УЦХВЄ, а також на фб-сторінці Молитва 7:14. Крім цього, подію транслюватимуть партнерські організації – Поклик Медіа та ПОКЛИК на своїх ресурсах у фейсбук та YouTube.

Нагадаємо, що молитва ЗА ТЕБЕ у прямому ефірі розпочалась 6 серпня у Львові. Служителі говорили під час ефіру про основу ініціативи – місце з Писання 2 Хронік 7:14: “І впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім’я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім’я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!”. 

Під час першого ефіру служителі роздумували над словом “впокоряться”. До цієї теми на сайті Поклик Медіа була видана стаття “Втраченне благословення. 10 ознак справжнього смирення”

Другий ефір присвятили, крім основної  молитовної частини, роздумам над дієсловом з ключового місця з Писання “помоляться”.

Під час третьої зустрічі акцентували на слові “будуть шукати“, а 27 серпня ефір присвячений вислову “повернуть зо злих своїх доріг“.

7 неділь поспіль, щочетверга, служителі погоджуються в молитві за потреби людей, адже було надіслано майже дві тисячі заявок на гугл-форму та в коментарях під анонсами. Люди просять молитись за здоров’я та зцілення, за вирішення конфліктів, за мир і злагоду в країні, за звільнення від залежностей тощо.

Чекаємо вас на наших ефірах, а свою молитовну потребу можна залишати у цій формі:

 

Детальніше ознайомитись з ініціативою Молитва 7:14 можна за цим посиланням

Всеукраїнський проект Молитва 7:14. За яких умов Бог вилікує край?